Sektörler

Tercüme alanında nitelikli bir hizmet sunabilmek için temel bazı prensiplere sahip olmak gerekmektedir. Bunların en başında tercümeye konu olan sektöre ilişkin bir derinliğe ve terminolojik yeterliliğe sahip olmak yer almaktadır. Tercümenin her aşamasında ise kaynak dile hâkimiyet büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda bir tercüme ofisinin uzman bir tercüman havuzuna sahip olması en temel gereklerin başında gelmektedir. Bizim Ada Tercüme, aşağıdaki sektörlerde yazılı tercümenin yanı sıra eş zamanlı (simultane) ve ardıl (konsekütif) sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır. Sektör bazlı tercüme alanında yeterli deneyime ve teknik bilgiye sahibiz. Bulunduğunuz il neresi olursa olsun ofisimizden teklif alabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden tercüme hizmeti verdiğimiz başlıca sektörleri inceleyebilirsiniz:

Tercüme hizmeti verdiğimiz sektörler

Bizim ada tercüme bürosu; bilişim, dijital pazarlama, enerji, Finans, medya, havacılık, ithalat-ihracat, sigorta, sağlık, Telekomünikasyon ve Turizm gibi bir çok sektörde yer alan kuruluşlara Sektörler yazılı ve Sektörler ardıl/Simultane tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Bizim Ada Tercüme olarak tüm sektörlerde yeterli deneyime ve teknik bilgiye sahibiz.
Aşağıdaki linklerden tercüme hizmeti verdiğimiz başlıca sektörleri inceleyebilirsiniz.

Bilişim Tercümesi Dijital Pazarlama Tercümesi Enerji Sektörü Tercümesi Finansal Tercüme Gıda Sektörü Tercümesi Havacılık Tercümesi İthalat ve İhracat Tercümesi Lojistik Tercümesi Medya Tercümesi Sanatsal Tercüme Sigortacılık Sektörü Tercümesi Telekomünikasyon Tercümesi Tıbbi Tercüme Turizm Tercümesi