Fransızca Tercüme Hizmetleri

Bizim Ada Tercüme, uzman tercüman kadrosuyla Fransızca tercüme alanında "dil farkı bilmeyiz" anlayışıyla tercüme hizmeti vermektedir.

Fransızca tercüme ihtiyaçlarınız için bir tık uzağınızdayız.

Fransızca tercüme işleri artık çok kolay

Tüm tercüme ihtiyaçlarınızı Bizim Ada Tercüme ile kolay ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz.  

Tercüme edilecek belgelerinizi dijital platformlar aracılığı ile bize gönderin.  

Tercüme işlemlerinizi fiyatlandırıp onayınızı aldıktan sonra işlemlerinizi tamamlayalım.  

Tercüme edilmiş belgelerinizi ister dijital platformlar aracılığıyla, ister basılı halde kapınıza kadar gönderelim.  

Neden Bizim Ada Tercüme?

  ·         Hizmet verdiğimiz firma veya kurumların taleplerini, gereksinimlerine uygun iş planı yaparak tercüme hizmetlerimizi öngörülen sürede ve yüksek kalite prensibine uygun olarak tamamlamaktayız. 
  ·         Bizim Ada ailesi olarak ekip çalışmasına önem veriyoruz. Zamanını planlayabilen, disiplinli tercüman ve editör kadromuzla faaliyetlerimizi en hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlamaktayız. 
 ·         Bizim Ada Tercüme, dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’nin bütün illerinde faaliyet gösterebilme yeteneğine ve deneyimine sahiptir. 
 ·         Kişi ve kurumlarımızla iletişimin kolaylaştırılması ve verilerin güvenilir kaynaklarda saklanması adına güçlü bir teknolojik alt yapıya sahiptir. 
 ·         Hizmet verdiği her kişi ve kurum için gizlilik politikasını benimsemiş tercüman ve koordinatör ekibine sahiptir. 
 ·         Bizim Ada Tercüme, kaliteli, hızlı ve profesyonel tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenilir çözüm merkezidir.   

Profesyonel Fransızca Tercüme Hizmetlerinden Faydalanın

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri alt birimine bağlı bir dildir. Dünyada 29 ülkede anadil olan Fransızca, Birleşmiş Milletler’in bütün alt kurumlarında ve uluslararası kuruluşların çoğunda resmi dildir. Avrupa Birliği verilerine göre 27 AB üye ülkesinden 129 milyon insan Fransızca konuşmakta ve bunun 65 milyonu anadili, 69 milyonu ise ikinci dili olarak bu dili konuşmaktadır. Bu verilere göre Fransızca Avrupa Birliği içerisinde İngilizce ve Almancadan sonra en sık konuşulan üçüncü dildir. Resmi dil olarak Fransızcanın konuşulduğu başlıca ülkeler arasında Fransa, Belçika, Kanada, İsviçre, Monako ve Lüksemburg yer alır.
Fransızca dilinin etkisi, yaşanan ekonomik, diplomatik ve sosyo-kültürel faaliyetler sayesinde günden güne artmaktadır. Bu gelişmelerin yanı sıra Fransız firmaları veya kurumları ile işbirliği içinde olan Türkiye firma ve kuruluşlarının faaliyetleriyle birlikte Fransızca çeviri ihtiyacına olan talep artmaktadır.
Bizim Ada Tercüme hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli Fransızca tercüman ekibiyle, müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. Fransızca yazılı tercüme, Fransızca yeminli ve noter onaylı tercüme, Fransızca ardıl ve simultane tercüme, Fransızca deşifre vb. hizmetler için bizden teklif alabilirsiniz.

Bazı iş ortaklarımız

CERTIFER

ANKON CONSULTING

UZALTAŞ

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

OP GRUP

MULBERRY

KÜBA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

HUAWEI

EPTİSA

BİZİM ADA TURİZM

GOPA

Fransızca tercüme alanında verdiğimiz tercüme hizmetleri

Fransızca Yeminli Tercüme

Türkiye Noterler Birliği’ne bağlı bir noterlik tarafından düzenlenen “Tercüman Yemin Tutanağı”na sahip deneyimli tercümanlara “Yeminli Tercüman” denmektedir. Yeminli tercümanlar tarafından yapılan ve tercüme edilen belgede tercümanın kaşe ve imzası bulunan çeviri işlemine ise yeminli tercüme denir. Bu belgeler Türkiye’de çoğu resmi kurum tarafından kabul edilmektedir. Ancak ilgili kurumun talebi doğrultusunda belgenin yeminli çevirilerine ek olarak noter onaylı çeviri ve apostil tasdikli çeviri de istenmektedir. Bizim Ada Tercüme Bürosu olarak, deneyimli ve uzman Fransızca yeminli tercüman kadromuzla sizlere kaliteli Fransızca tercüme hizmeti sunmaktayız.

Fransızca Noter Onaylı Tercüme

Bizim Ada Tercüme Bürosu, Fransızca noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.Fransızca çeviri ve noter tasdik -yeminli tercüme hizmetini en kısa süre içinde gerçekleştirmekteyiz. Noterden tasdiklenen Fransızca belgeleriniz artık noter onaylı tercümedir ve ilgili kurumlar nezdinde resmiyet kazanmıştır. Bazı kurumlar noter onayının yanı sıra apostil tasdiki de talep etmektedir. sebeple, belgelerinizin Fransızca çeviri ve Fransızca noter onaylı işlemini tamamlayıp apostil onay işlemlerinizi de sizler için gerçekleştirebiliriz.

Fransızca Ardıl Tercüme ve Fransızca Simultane Tercüme

Bizim Ada Tercüme Bürosu, Fransızca sözlü tercüme hizmetini anadili Fransızca olan deneyimli tercümanlar tarafından vermektedir. Fransızca-Türkçe-Fransızca veya İngilizce-Fransızca-İngilizce gibi birçok farklı dilde Fransızca’ya sözlü tercüme hizmeti sağlamaktayız. Kongre ve konferanslar, eğitim seminerleri, iş toplantıları, telefon görüşmeleri, rehberli turlar, canlı yayınlar, resmi ve siyasi toplantılarınız için ardıl veya simultane (eşzamanlı çeviri) hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra bu etkinlikleriniz için ses sitemi ve ekipman hizmeti de sağlamaktayız.

Fransızca tercüme hizmeti dışında hizmet verdiğimiz diller

İngilizce

Bizim ada tercüme bürosu; bilişim, dijital pazarlama, enerji, Finans, medya, havacılık, ithalat-ihracat, sigorta, sağlık, telekomünikasyon ve yurizm gibi bir çok sektörde yer alan kuruluşlara İngilzce yazılı ve İngilizce ardıl/Simultane tercüme hizmeti sağlamaktadır.

arapça

Bizim Ada Tercüme hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli Arapça tercüman ekibiyle, müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. Arapça yazılı tercüme, Arapça yeminli ve noter onaylı tercüme, Arapça ardıl ve simultane tercüme, Arapça deşifre vb. hizmetler için bizden teklif alabilirsiniz.

çince

Bizim Ada Tercüme hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli Çince tercüman ekibiyle, müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. Çince yazılı tercüme, Çince yeminli ve noter onaylı tercüme, Çince ardıl ve simultane tercüme, Çince deşifre vb. hizmetler için bizden teklif alabilirsiniz.

rusça

Bizim Ada Tercüme hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli Rusça tercüman ekibiyle, müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. Rusça yazılı tercüme, Rusça yeminli ve noter onaylı tercüme, Rusça ardıl ve simultane tercüme, Rusça deşifre vb. hizmetler için bizden teklif alabilirsiniz.

ispanyolca

Bizim Ada Tercüme hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli İspanyolca tercüman ekibiyle, müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. İspanyolca yazılı tercüme, İspanyolca yeminli ve noter onaylı tercüme, İspanyolca ardıl ve simultane tercüme, İspanyolca deşifre vb. hizmetler için bizden teklif alabilirsiniz.

italyanca

Bizim Ada Tercüme hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli İtalyanca tercüman ekibiyle, müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktadır. İtalyanca yazılı tercüme, İtalyanca yeminli ve noter onaylı tercüme, İtalyanca ardıl ve simultane tercüme, İtalyanca deşifre vb. hizmetler için bizden teklif alabilirsiniz.

türkiye'nin tercüme bürosu

Bizim Ada Tercüme Bürosu'nun hizmetlerine Türkiye'nin 81 ilinden hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

SVG Türkiye Haritası
Adana Tercüme Bürosu Adıyaman Tercüme Bürosu Afyonkarahisar Tercüme Bürosu Ağrı Tercüme Bürosu Amasya Tercüme Bürosu Ankara Tercüme Bürosu Antalya Tercüme Bürosu Artvin Tercüme Bürosu Aydın Tercüme Bürosu Balıkesir Tercüme Bürosu bilecik Tercüme Bürosu Bingöl Tercüme Bürosu Bitlis Tercüme Bürosu Bolu Tercüme Bürosu Burdur Tercüme Bürosu Bursa Tercüme Bürosu Çanakkale Tercüme Bürosu Çankırı Tercüme Bürosu Çorum Tercüme Bürosu Denizli Tercüme Bürosu Diyarbakır Tercüme Bürosu Edirne Tercüme Bürosu Elazığ Tercüme Bürosu Erzincan Tercüme Bürosu Erzurum Tercüme Bürosu Eskişehir Tercüme Bürosu Gaziantep Tercüme Bürosu Giresun Tercüme Bürosu Gümüşhane Tercüme Bürosu Hakkâri Tercüme Bürosu Hatay Tercüme Bürosu Isparta Tercüme Bürosu Mersin Tercüme Bürosu İstanbul Tercüme Bürosu İzmir Tercüme Bürosu Kars Tercüme Bürosu Kastamonu Tercüme Bürosu Kayseri Tercüme Bürosu Kırklareli Tercüme Bürosu Kırşehir Tercüme Bürosu Kocaeli Tercüme Bürosu Konya Tercüme Bürosu Kütahya Tercüme Bürosu Malatya Tercüme Bürosu Manisa Tercüme Bürosu Kahramanmaraş Tercüme Bürosu Mardin Tercüme Bürosu Muğla Tercüme Bürosu Muş Tercüme Bürosu Nevşehir Tercüme Bürosu Niğde Tercüme Bürosu Ordu Tercüme Bürosu Rize Tercüme Bürosu Sakarya Tercüme Bürosu Samsun Tercüme Bürosu Siirt Tercüme Bürosu Sinop Tercüme Bürosu Sivas Tercüme Bürosu Tekirdağ Tercüme Bürosu Tokat Tercüme Bürosu Trabzon Tercüme Bürosu Tunceli Tercüme Bürosu Şanlıurfa Tercüme Bürosu Uşak Tercüme Bürosu Van Tercüme Bürosu Yozgat Tercüme Bürosu Zonguldak Tercüme Bürosu Aksaray Tercüme Bürosu Bayburt Tercüme Bürosu Karaman Tercüme Bürosu Kırıkkale Tercüme Bürosu Batman Tercüme Bürosu Şırnak Tercüme Bürosu Bartın Tercüme Bürosu Ardahan Tercüme Bürosu Iğdır Tercüme Bürosu Yalova Tercüme Bürosu Karabük Tercüme Bürosu Kilis Tercüme Bürosu Osmaniye Tercüme Bürosu Düzce Tercüme Bürosu Kıbrıs Tercüme Bürosu Kıbrıs Tercüme Bürosu

belgelerinizi gönderin

Tercümesi yapılacak belgelerinizi ister dijital ortamda (tercume@bizimada.com.tr) isterseniz ofisimize bırakarak çeviri işlemleriyle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.   

teklif verelim

Gönderdiğiniz belgeler uzmanlarımız tarafından incelenir ve fiyat teklifi ile teslim süresi sizlere hızlı bir şekilde bildirilir.   

tercüme edelim

Fiyat teklifi ve teslim süresi bildirimiyle birlikte sizlerin onayı sonrasında çeviri çalışması başlatılır.   

teslim edelimBelgelerinizin çevirisini tamamladıktan sonra sizin talebiniz doğrultusunda ister dijital ortamdan isterseniz ofisimizden teslim alabilirsiniz. İlgili evraklarınızı Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar ulaştıralım.   

Fransızca tercüme hizmeti verdiğimiz sektörler

Bizim ada tercüme bürosu; bilişim, dijital pazarlama, enerji, Finans, medya, havacılık, ithalat-ihracat, sigorta, sağlık, Telekomünikasyon ve Turizm gibi bir çok sektörde yer alan kuruluşlara Fransızca yazılı ve Fransızca ardıl/Simultane tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Bizim Ada Tercüme olarak tüm sektörlerde yeterli deneyime ve teknik bilgiye sahibiz.
Aşağıdaki linklerden tercüme hizmeti verdiğimiz başlıca sektörleri inceleyebilirsiniz.

Bilişim Tercümesi Dijital Pazarlama Tercümesi Enerji Sektörü Tercümesi Finansal Tercüme Gıda Sektörü Tercümesi Havacılık Tercümesi İthalat ve İhracat Tercümesi Lojistik Tercümesi Medya Tercümesi Sanatsal Tercüme Sigortacılık Sektörü Tercümesi Telekomünikasyon Tercümesi Tıbbi Tercüme Turizm Tercümesi