Simultane Çeviri Sistemi Kiralama | Bizim Ada Tercüme

Mükemmel bir konferans deneyimi için kaliteli ve güvenilir eş zamanlı-simultane çeviri sistemlerimizden uygun fiyatlarla faydalanın.

Simültane-eş zamanlı çeviri hizmetine ek olarak, etkinliği kusursuz organize edebilmeniz için eş zamanlı-simultane tercüme sistemi kiralama hizmetimiz ile teknik destek ve ekipman sağlıyoruz.

Simültane-eş zamanlı çevirinin avantajları

Eş zamanlı-simultane tercüme, çok dilli konuşmacıların katıldığı sempozyum,kongre, panel ve konferanslar gibi büyük ölçekteki kuruluşlar için sıklıkla tercih edilen tercüme yöntemidir.

Zamandan kazandırır

Dinleyiciler, konuşmacıların söylediklerini kulaklıklar aracılığı ile kendi dillerinde eş zamanlı olarak dinleme olanağına sahiptir. Tercüme için çok fazla zamana gerek olmadığından, dinleyiciler aynı gün birden fazla konuşmacıyı takip edebilme şansına sahiptir.

Özelleştirilmiş deneyim

Dinleyiciler konuşulan dili bilse bile, konuşmacının anlattıklarını anlamak için terminolojiye yeterince hakim olamayabilirler. Ortamdaki harici uyaranların sesine bakılmaksızın, kulaklıklar vasıtası ile kendi dilinizde bir konuşma dinlemek odaklanmanızı ve konferansı kişiselleştirebilme deneyimi sağlar.

Dil engellerini ortadan kaldırır

Simültane-eş zamanlı tercüme sayesinde, farklı ana dillerden oluşan katılımcıların bulunduğu organizasyonlarda birbirinden farklı dil konuşan konuşmacılar yada dinleyiciler iletişim için engelleri kaldırmış olur. Eş zamanlı-simultane çeviri iletişimde dil engellerini kaldırır. Eş zamanlı-simultane çeviri sayesinde küreselleşmenin birleştirici gücünü deneyimleyebilirsiniz.

Simultane Çeviri Sistemi Kiralama

Teknik destek ve ekipman hizmetlerimiz ile beraber konferanslar, uluslararası kongreler ve seminerler için uzman tercüman kadromuzla eğitim oturumları, bayi toplantıları ve açılışlar gibi tüm etkinlikler de hizmetinizdeyiz!

Başarılı bir etkinlikte katılımcıların konuşmacıları duyması ve anlaması, ekipmanın doğru yapılandırılması ve çalışmasına ve uzman tercümanın yeteneklerine bağlıdır.

İletişim kurun