Göçmenlik-Vize Evrakları Tercümesi | Bizim Ada Tercüme

Hızlı ve kaliteli göçmenlik- vize evrakları tercümesi hizmetlerimizle yurt dışında yeni yaşamınıza açılan kapınız oluyoruz!

Göçmenlik-Vize evrakları çevirisi hizmetimizden yararlanabilmek için hiçbir ücret ödemeden fiyat sorabilir, aklınızda takılan sorulara yanıt bulabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Göçmenlik-Vize evrakı Belgelerinin Tercümesi Neden Önemlidir?

Belge - Resmi evrak tercümesi kategorisinin bir alt hizmet alanı olan göçmenlik - vize evrakları tercümesi, son derece dikkat gerektiren bir çeviri alanıdır. Farklı ülkelerin kendine özel bir göçmenlik süreci var olsa da tercümesi talep edilen belgelerin tercümesi zamanında teslim edilmelidir.

Göçmenlik - Vize evrakları tercümesinde kaynak dil ve hedef dile hakim herhangi bir tercümanın yaptığı çeviri işlemi geçerli değildir. Yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılan belgelerin noter tarafından tasdikli olması gerekir. Kimi ülkeler noter onaylı tercümeye ek olarak apostil onayı da talep ediyor. Tüm bunlar haricinde bazı özel durumlarda göçmenlik için sözlü tercüme hizmeti de ihtiyaç dahilinde olabilir.

%100 doğru göçmenlik - vize evrakları tercümesi

Bizim Ada Tercüme'de tüm göçmenlik - vize evrakları tercümesinde deneyimli tercümanlarımız sayesinde tüm dillerde sıfır hata ile tercüme hizmetleri sunuyoruz!

Göçmenlik - vize evrakları tercümesinde noter ve apostil onayları

Konsolosluklar tarafından talep edilebilen belgeler farklılık gösterebilir. Sizden talep edilen bütün göçmenlik - vize evrakları için noter onaylı yeminli tercüme ve apostil hizmetleri sunuyoruz!

Adrese teslim tercüme ve acil tercüme teslimatı

Hızlı bir şekilde tercüme ettiğimiz göçmenlik - vize evraklarınızı adresinize posta ile gönderiyoruz!

Kaliteli hizmet

Göçmenlik - Vize evrakları tercümesi bürosu Bizim Ada Tercüme'de en kaliteli hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Konsolosluklar Tarafından sıklıkla istenilen Göçmenlik-Vize Tercümesi Evrakları

  • Nüfus kayıt örneği tercümesi
  • Evlilik kaydı ve boşanma kararı tercümesi
  • Sağlık raporları tercümesi
  • Eğitim alanında diploma, sertifika, denklik, transkript tercümeleri
  • Yasal geçerliliği olan belgelerin hukuki tercümesi
  • Ekspertiz ve hakem raporlarının tercümesi
  • Sözleşme ve anlaşmalar için ticari tercüme
  • Banka hesap cüzdanı tercümesi

İletişim kurun